Подробней

01. 04. 2020

Майбутнє за електрикою. Уже в муніципальному секторі

Компанія Campey TCS представляє електричну багатофункціональну машину AllTrec для муніципального сектору.

Компанія Campey TCS представляє електричну багатофункціональну машину AllTrec для муніципального сектору. 

Використання AllTrec дозволяє забезпечити регулярне обслуговування газону з нульовими викидами в атмосферу, мінімальною шумовою потужністю та значно зниженою вібрацією для операторів, що допомагає покращувати газони без шкоди для навколишнього середовища. 

Машина була розроблена голландським винахідником, як ідеальне рішення для косіння газону з нульовими викидами. Потужні ріжучі деки доступні в ширині 130 см або 180 см, висота різання може регулюватися від 30-110 мм. Електродвигуни безпосередньо живлять три ножа на деці шириною -- 130 см на деці та чотири ножа деці -- 180 см з регульованою швидкістю між 2000-3000 об / хв. 

Завдяки можливостям нульового повороту він досить спритний для роботи в невеликих ділянках, а також була розроблена потужна акумуляторна батарея для роботи на великих площах. Час роботи повністю залежить від обставин, але при роботі 180-сантиметровою декою акумулятор зазвичай прослужить 6-8 годин і 7-9 годин, використовуючи трьох ножову деку (130 см). 

Усі батареї мають трирічну гарантію і мають термін експлуатації + - 2500 циклів розряду. Акумулятор 48VDC використовує технологію LifePO4 потужністю 20 кВт / год або як опцію, 30 кВт / год, заряджання займає 4-8 годин. 

Агрегат AllTrec також може використовуватися з низкою інших насадок, серед яких повітряний E-variator, щітка для бур’янів та кущоріз. Електроприводом кущоріза можна повністю керувати за допомогою джойстика, що полегшує використання протягом робочого дня, тоді як E-Variator можна використовувати поряд з щіткою для бур’янів для боротьби з бур’янами в різних місцях. Щітку для бур’янів можна відрегулювати за допомогою гідравліки під будь-яким кутом і використовувати протягом цілого дня, не турбуючись про те, що батареї вичерпають заряд.

Великий радіус дії та високоефективні навісні пристрої в поєднанні з низькими витратами на експлуатацію та обслуговування роблять AllTrec ідеальним для використання в міських умовах, спортивних комплексах, на курортах і парках підрядниками, місцевими органами влади та ландшафтниками. 

Щоб переглянути відео, як працює машина - переходьте за посиланням.

Для замовлення техніки звертайтесь до менеджерів компанії ЕНГО