Незалежно від типу або моделі розкидача, який ви використовуєте, ви повинні калібрувати кожен розкидач окремо, навіть якщо він може виглядати ідентично іншому розкидачу. Вам також слід відкалібрувати розкидач для кожного гранульованого продукту, який ви використовуєте, тому що продукти розрізняються по щільності, розміру, активним інгредієнтам і вмістом поживних речовин.

Виробники добрив і пестицидів часто надають рекомендовані настройки розкидача на етикетках продукту. Вони відповідають конкретним моделям розкидачів і нормам внесення. Хоча ці настройки розкидача є корисною відправною точкою в процесі калібрування, не слід їм довіряти, в першу чергу через відмінності в швидкості ходу серед операторів і відмінностей між розкидачами. Розкидачі потрібно калібрувати окремо для кожного оператора.

Навіть досвідчені садівники час від часу роблять пропуски і перекриття, що призводить до чергування світлих і темно-зелених смуг на газоні або опіку листя. Щоб зменшити ці проблеми, зробіть два проходи покриття, причому другий прохід робіть під прямим кутом до першого. Отримана сітка має ефект маскування пропусків або перекриттів. Якщо ви виберете цей підхід, відкалібруйте розкидач, щоб забезпечити половину бажаної норми внесення добрив, а потім двічі покрийте всю площу.

Рекомендуємо розглянути наступну статтю про калібрування на прикладі роторного розкидача Scotts.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
апреля 2021
ПоВтСрЧеПяСуВо
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

ISO Сертификат качества

Мы соответствуют самым
высоким
стандартам качества.
www.engo.com.ua