Компанія Campey TCS представляє електричну багатофункціональну машину AllTrec для муніципального сектору.

Використання AllTrec дозволяє забезпечити регулярне обслуговування газону з нульовими викидами в атмосферу, мінімальною шумовою потужністю та значно зниженою вібрацією для операторів, що допомагає покращувати газони без шкоди для навколишнього середовища.

Машина була розроблена голландським винахідником, як ідеальне рішення для косіння газону з нульовими викидами. Потужні ріжучі деки доступні в ширині 130 см або 180 см, висота різання може регулюватися від 30-110 мм. Електродвигуни безпосередньо живлять три ножа на деці шириною -- 130 см на деці та чотири ножа деці -- 180 см з регульованою швидкістю між 2000-3000 об / хв.

Завдяки можливостям нульового повороту він досить спритний для роботи в невеликих ділянках, а також була розроблена потужна акумуляторна батарея для роботи на великих площах. Час роботи повністю залежить від обставин, але при роботі 180-сантиметровою декою акумулятор зазвичай прослужить 6-8 годин і 7-9 годин, використовуючи трьох ножову деку (130 см).

Усі батареї мають трирічну гарантію і мають термін експлуатації + - 2500 циклів розряду. Акумулятор 48VDC використовує технологію LifePO4 потужністю 20 кВт / год або як опцію, 30 кВт / год, заряджання займає 4-8 годин.

Агрегат AllTrec також може використовуватися з низкою інших насадок, серед яких повітряний E-variator, щітка для бур’янів та кущоріз. Електроприводом кущоріза можна повністю керувати за допомогою джойстика, що полегшує використання протягом робочого дня, тоді як E-Variator можна використовувати поряд з щіткою для бур’янів для боротьби з бур’янами в різних місцях. Щітку для бур’янів можна відрегулювати за допомогою гідравліки під будь-яким кутом і використовувати протягом цілого дня, не турбуючись про те, що батареї вичерпають заряд.

Великий радіус дії та високоефективні навісні пристрої в поєднанні з низькими витратами на експлуатацію та обслуговування роблять AllTrec ідеальним для використання в міських умовах, спортивних комплексах, на курортах і парках підрядниками, місцевими органами влади та ландшафтниками.

Щоб переглянути відео, як працює машина - переходьте за посиланням.

Для замовлення техніки звертайтесь до менеджерів компанії ЕНГО

                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
августа 2022
ПоВтСрЧеПяСуВо
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ISO Сертификат качества

Мы соответствуют самым
высоким
стандартам качества.
www.engo.com.ua